| robert08 a întrebat:

Ce site de locuri de munca cunoasteti? site-uri bune si serioase

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inafara de site-urile indicate de elianna poti cauta si pe site-ul Agentiei Judetene pentru Ocuparea Fortei de Munca din judetul in care locuiesti. Succes!

| dyana_8491 a răspuns:

Te sfatuiesc sa intri pe www.ejobs.ro si sa iti faci cont! iti vor trimite mail-uri cu toate locurile de munca unde poti lucra in functie de datele pe care ti le vei face!;) Bafta si ai grija ca nu toate site-urile sunt serioase!;)

| Lavinia4you a răspuns:

Buna robert, iti recomand sa incerci http://muncitorul.com/, gasesti locuri de munca, modele cv si iti poti crea si un cv online! Succes!