| YuliaNhO a întrebat:

Ce site este preferabil pentru e-mailuri: gmail, yahoo sau hotmail?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Yahoo !

| ΔH a răspuns:

GMail.
Yahoo sucks.
Baga-n inbox toate spamurile, si-n spam mesaje importante.

Google le filtreaza cu cap, macar...

| TSO7 a răspuns:

Majoritatea au yahoo si e simplu de folosit. Celalate nu le-am incercat.

| sebywarlord a răspuns:

Eu folosesc gmail, imi place mai mult nu am motive intemeiate dar asa m-am obisnuit, si in + mailu de la yahoo e plin de spamuri (aproape 2000) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultima vreme si Yahoo! imi place pentru ca e mai rapida noua versiune. De obicei preferam Hotmail si Gmail. Spam primesti pe toate 3, daca e vorba de asta.

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Gmail. e foarte prietenos si usor de personalizat, desi primele dati s-ar putea sa te incurci putin putin, e rapid, e mai inovativ decat yahoo mailul si are un spatiu de stocare mult mai mare.
in plus, se descurca mult mai bine cu spamul.