| Geass1 a întrebat:

Ce siteuri de sondaje care chiar platesc stiti?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Daedalus. Am primit de 2 ori banii (adica de fiecare data cand am cerut).

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mobrog.
Experiența mea. Nu merită să îți pierzi timpul cu situri cu sondaje.

| RxTx a răspuns:

Nu te baga la sondaje!
Îți pierzi viața aiurea!

Dacă ești barbat baiat mergi la piață să ii ajuți pe țărani să descarcr pepenii din căruța apoi sa ii ajuți pe oameni contra cost sa isi care cumparaturile la masina
Cumpara-ti un carucior...

Iar daca esti fata si ai peste 19 ani contacteaza-ma ca eu am nevoie de o prietena si sunt dispus sa iti ofer tot ceea ce ai nèvoie in viata cazare mancare poatr chiar si bani dar nu multi si aiurea sa ii spargi la mol ci atatia cat sa iti ajunga pentru o viata normala in care ai ce sa mananci cu ce sa te imbraci si unde sa locuiesti.

| Evaluator a răspuns (pentru RxTx):

Lol laughing
Deloc disperat.

| Evaluator a răspuns:

Niciunul.