| alexx102428 a întrebat:

Ce spuneti eforie(nord) este o statiune frumosa? Argumentati raspunsurile. Funda

Răspuns Câştigător
| BLURREDLINES a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun, eu peste doua saptamani voi merge la Saturn happy. Am mai fost odata la Saturn prin 2005, am fost la Costinesti in 2010, si acum merg tot in aceeasi statiune adica Saturn. Ce pot sa iti zic, cred ca toate statiunile sunt frumoase in felul lor, eu sincer de cate ori am fost la mare m-am plimbat prin toate statiunile deci big grin.

4 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Ee superba love struck Eu ma duc de 9 ani, doar acolo! Anu` asta parintii vor tot acolo :*. Satu` de vacata..vilele,magazinele,TOTUL este suuuper love struck mai ales plaja! (mare si apa curata). Du`te ca e super :* SI cazarea e cam 10 mil. (7 zile) >:*<
Melit si eu fUNDItsa?; o3

| 33stefy21 a răspuns:

Eu zic ca e o statiune frumoasa si curata deoarece multi oameni se duc acolo.....chiar si eu am fost...

| ღDeeiuMeowMiauღ a răspuns:

Da este foarte frumos. Daca vrei poti sa te cazezi la vila Samaya. Ai de toate acolo. happy

| Pfoaiii a răspuns:

Mai nu poti spune ca este urata... Pana la urma toate statiunile au farmecul lor.
Spre exemplu Eforie Nord e o statiune mare, draguta. Eu ti-as recomanda sa mergi acolo. :*