| Virtosu_Adela_1985 a întrebat:

Ce suma maxima pot trimite in Columbia din Romania intr-o singura zi si care este comisionul? Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti trimite pana la $ 5.000 dolari cu WesternUnion si Money gram, si transfer bancar (banca la banca) pana la $10.000.

Comisionul de trimitere a banilor, depinde de servicul cu care trimiti banii!
Daca-i transferi bancar, din banca ta in banca columbiana, te costa intre $20 si $60, depinzand de comisionele bacililor intermediare.
Daca-i trimiti cu MoneyGram sau WesterUnion, pentru suma de $5000, platesti un comision de $225.