| Lowkee a întrebat:

Ce sunt astea? https://imgur.com/a/X1uRiuR

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Apometre. Sa nu spui ca e baia ta!

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Contoare care indică consumul apei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Apometre, si o instalatie facuta de un amator.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce instalatie de mare angajament, zici ca eu am facut-o. Si nu, nu sunt instalator. happy

| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Hai ca se puteam mai "bine". Sa puna bateria direct in apometru happy

| Holiday a răspuns:

Apometre.

| ziftode a răspuns:

La intrebarea ta, ti-au raspuns altii
tocmai te-ai mutat cu, chirie si in bucatarie ai undeva o centrala, inspre stanga pozei, si mai ai un etaj, dedesubt?

daca nu, atunci apometrele alea (din cate imi dau eu seama) contorizeza tot ce vine din perete, chiuveta si dusul ala, ce teava se duce spre stanga si ambele tevi care se duc in jos

deci fii atent cat de tras in piept esti de proprietar si pentru cati platesti apa, mai ales si apa calda (apometrul rosu)

| Lowkee explică (pentru ziftode):

Aia e singura poza cu baia din anunt si nu arata ce e in stanga.

| ziftode a răspuns (pentru Lowkee):

Inteleg, si mai bine, daca te duci sa vezi camera sa fii avertizat!

| darrio2007 a răspuns (pentru Lowkee):

Apometrele nu se monteaza acolo. Ci sub chiuveta. Arata aiurea.