| wannabe a întrebat:

Ce tastatura ieftina pentru gaming cunoasteti?

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Din ce am testat eu, cele mai bune tastaturi de gaming sunt tastaturile de office Microsoft (da, e scris corect). Am avut și G15 v2, acum am Sidewinder X6 și la tastare tot aia Microsoft de office e mai bună.

| OnWeed a răspuns:

Eu iti recomand ceva de la Microsoft sau Logitech, sunt unele dintre cele mai bune tastaturi, mai ales pentru gaming.

| calubalan a răspuns:

A4Tech - e un producator bun! Am avut 2 generatii diferite si am fost foarte multumit!