| αlle a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? as vrea sa aiba camera buna si un ecran mare...

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Poftim!
http://www.emag.ro/......DYFTWBBBM/

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Eu am un Huawei p40 pro. Are o camera mare si ecranul e mare de asemenea. Merge foarte bine si nu am probleme la aplicatii; avand in vedere ca am foarte multe; merg toate excelent! Eu l-am cumparat online, de pe eMag cu : 3.230 lei.

| Huhn a răspuns:

Nokia Lumia 830, Htc One M8/M7,Samsung galaxy S3, S4, S5. Daca iti permiti, Iphone 6, 6+.