| aAlexB a întrebat:

Ce tigara electronica imi recomandati pana in 500 600 de lei?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tigara electronica iti face rau asa ca nu avem de ce sa recomandam ceva ce face rau, e acelasi lucru ce tip de cocaina imi recomandati? din Cuba, din Brazilia, sau din Venezuela?

| Sonia822 a răspuns:

Tigara electronica nu se recomanda. E ca si cum ai recomanda cancer de plamani. De la aparitie, ai la dispozitie maximum 6 luni sa-ti cumperi sicriu si loc la cimitir

| aAlexB explică (pentru Sonia822):

Pai da dar de la tigara normala la cea electronica e o diferenta totusi. nu-i chiar asa de grav daca fumez o tigara electronica comparandule pe cele normale.

| Sonia822 a răspuns (pentru aAlexB):

Asta vrei tu sa crezi

| Xela90 a răspuns:

Ceeeee ma? pana in 500lei? tu nu ai ce face cu banii? da la sociatia de copii ca nu au ce manca si tu stii ca ieri la mine in Italia a aratat la stiri ca fac stop cardiac? eu zic sa te lasi de ideea asta tampita

| biancaebar a răspuns:

Tigarile electronice dauneaza foarte mult sanatatii. In ultimele saptamani au murit cateva persoane in USA din cauza tigarilor electronice

| Slavitesti a răspuns:

Îti recomand o lăsare electronică de țigări! Crede-mă, e mai bună decât orice țigară!