| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga flash player pentru ca l-am downloadat sh l-am instalat dar tot nu merge sh cand intru pe net imi arata ca trebuie sa-l downloadez?

Răspuns Câştigător
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

1. Downoad flash player (IE/ non-IE)
2. Inchide browserul
3. Instaleaza flash-ul
4. Deschide browserul
5. Gatahappy

2 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=24146&t=3&i=1 Astepti, nu intri pe site, ca-ti va aparea sa salvezi imediat ce ti s-a descarcat inchizi orice brownser care este desschis si-ncepi sa-l instalezi. Sunt aceeasi pasi pe care i-a spus cimajes:D

| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Il descarci de pe www.adobe.com
Apoi iesi din browser, il instalezi si gata!