| LittleDrop a întrebat:

Ce trebuie sa fac/cum trebuie sa procedez sa primesc alocatia pe card? Precizez ca am 15 ani. Se poate sa am card daca n-am 18 ani?

Funda!happy

Răspuns Câştigător
| gwen4u5 a răspuns:

Eu am card de alocatie de la cec.Du-te acolo si vezi de ce ai nevoie sa iti poata face un card.Nu cred ca te costa nimic.

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

M-ai bine lași să vină prin poștă că doar sunt câțiva lei și-ți oprește și comision când scoți

| superdorex a răspuns:

Da unul din parinti iti poate face card si atunci vei putea primi alocatia pe card!