| Kornuletz540 a întrebat:

Ce trebuie să fac pentru a ajunge la 500 de urmăritori pe Instagram, poate și mai mult? Dau fundă.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Posteaza regulat fotografii si reels dintr-un anumit domeniu, ori poate vrei sa faci un cont personal, iar atunci postezi lucruri interesante din viata ta. Foloseste hashtag-urile, pune locatia pentru fiecare fotografie si da like-uri conturilor care au folosit hashtag-urile pe care le-ai folosit si tu.

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sa sfidezi teoria relativitatii!

| Brizbriz a răspuns (pentru MskDesign):

Sa faci flotari in limba, in direct rolling on the floor

| anonymous6777 a răspuns:

Trebuie sa îți faci reclamă sau sa postezi chestii la care oamenii se uită?