| maremica675 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a ma transfera de la un profil la altul pe al doilea semestru?
cum dau tezele?
sunt grele diferentele?
in cat timp se aproba cererea?
daca de la mate-info ma transfer la filologie e al doilea semestru cum dau teza?
la filologie mai dau la mate si la info sau dau tezele specifice profilului filologie?
va rog lamuriti ma

1 răspuns:
| Simona2000 a răspuns:

Mai intai trebuie să dai niste diferente. Adica, dai niste teste la materiile la care dai teza la profilul la care vrei sa te transferi. Sfatul meu ar fi sa te transferi anul viitor, deoarece pe semestrul al doilea este mult mai complicat. Succes!