| Gyssus a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca operator pc intr-un restaurant? Se lucreaza in office si word?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu exista functia de operator PC la restaurant. Posibil sa fie angajata o contabila, care face contabilitatatea pe PC folosind office si word, alaturi de un progarm contabil, sau poate un manager, care mai scrie meniul sau redacteaza regulile interne, dar nu face sens sa angajezi un operator PC intr-un restaurant.