| Adyy5 a întrebat:

Ce va atrage mai mult la o femeie,fața(nasul,buzele,forma feței,ochii etc) sau corpul(sanii,fesele,picioarele, talia etc)?

14 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Ochii as putea spune, insa felul in care se poarta este cel mai important.Atitudinea spune totul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Picioarele clar.

| CuriousStuff a răspuns:

Iti garantez eu ca niciodata in lumea asta nu a existat un baiat caruia sa-i placa o fata doar pentru ca avea buzele nu stiu cum sau sanii nu stiu cum. Atunci cand iti place de cineva iti place persoana luata ca intreg, aspect fizic, fata, corpul dar si personalitatea si chiar inteligenta. Eu am vazut multe fete cu buze superbe dar care nu ma atrageau, sau fete cu sani extrem de frumosi, dar care, din nou, nu ma atrageau... Nu poti sa te uiti doar la o parte dintr-un om si sa zici "Imi place omul ala", trebuie sa-ti placa mai multe lucruri, nu chiar totul, dar oricum mai mult decat doar fata sau doar corpul.

| Adyy5 explică (pentru CuriousStuff):

Totul e important, dar pe tine care te atrage mai mult? Te rog, nu zi amandoua, trebuie ca dintre față si corp una ti se pare mai atractiva ca cealalta.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Adyy5):

Ba tocmai ca amandoua sunt importante, decat o fata cu un corp de model dar o fata hai sa zicem nu foarte atractiva (ca sa nu zic de grebla) sau o fata cu fata lui scarlett johansson sau miranda kerr (asta mi-a venit acum) dar cu corp de baietel si neingrijita, aleg fata care sa fie draguta la fata (nu superba) si cu un corp ingrijit si cat de cat niste forme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine conteaza totul.

| Adyy5 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot fi egale. Față sau corp, alege. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adyy5):

50/50

| AlexCristi97 a răspuns:

Un echilibru intre cele doua, probabil putin mai mult conteaza sa aiba o fata ingrijita. (ingrijita, nu machiata)

| Betty12345678 a răspuns:

Fata in primul rand, din punct de vedere sexual sanii ma atrag cel mai mult.

| Alexul99 a răspuns:

Caracterul.

| nirocino a răspuns:

Nasul! happy

| Aslam a răspuns:

Caracterul. big grin

| CentyLox a răspuns:

Forma fetei ochii căprui talia si fesele