| DiannaDia a întrebat:

Ce va place cel mai mult?

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

A avea ceva de care iti place cel mai mult inseamna sa fii nefericit.Este bine sa-ti placa mai multe activitati pe care sa le practici la momentul potrivit:un sport, o lectura, o baie buna, dansul, gradinaritul, studiul, calculatorul, etc.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! vacantahee hee si orele in care nu facem nimic laughing
tie?

| madia a răspuns:

Aripi picante, aripi picanteee. De la Mall, se stie! laughing

| JuLien a răspuns:

Femeile frumoase:X.blondele

| PriiNcess a răspuns:

Sa ies af cu prieteniilove struck sa fac shooping:X muult shoopingsmug

sa asc muzica, sa ies in club, sa dansez, sa ma joc pe fbbatting eyelashes...si pauzele:X pentru ca asa pot sa ies pe hol si sa ma uit dupa baiatul de care imi placeday dreaming

| F. a răspuns:

Sa iubesc si sa fiu iubita; x
sa ofer si sa primesc dragoste si incredere, sa mi se spuna un sincer "Te iubesc!", sa povestesc ore in sir cu cei mai buni prieteni si sa le ascult problemele, sa ma plimb, sa dau drumul la muzica si sa dansez, sa ma distrez cu fetele mele, sa fiu cu capul in nori si sa nu mi pese de ce va fi maine atat timp cat totul merge bine astazi.

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Sa ascult muzica

fara muzica nu ptem trai love struck

| yuLikk a răspuns:

Dance. love struck

| Kanpeki a răspuns:

Naruto

| madycumada a răspuns:

Sa stau degeaba si sa dormlaughing

| Anonimus1235 a răspuns:

Jocurile video (Dark souls 3), Animeurile bune, sa vorbesc cu oameni din alte tari. Toate sunt pe primul loc