| UnDiavol a întrebat:

Ce vor sa spun mai exactă ce care eliberezi bulentiul cartela ce însemana nu avem plastic? La ce se referă nu au plastic sa facă un buletin amărâtă de cărtela? La asta se referă și cum să-ți spun ca lipesc din maritale când eu am ștotul nimic nu lipsesc am completa totul și mutație și totul am așteaptă fix 45 zile așa Mi-au zis acum mai amânat din nou nu mai înțeleg nimic

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Corect cum a spus jassmina, nu prea se intelege ce ai vrut sa scrii, nu e nimic cu inteles.

| UnDiavol explică (pentru Simpatic):

Am sava zic acum calm totul

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te sa ne intrebi, cand te trezesti din bautura sau droguri, fiindca nu se intelege nimic din ce ai scris.
Mama masii de limba romana, ca tare-i mutilata! Nu nu tu gramatica, nu tu acorduri, nu tu predicat... nici macar o amarata de virgula nu exista in enumerearea fara sens, a zecilor de cuvinte de mai sus.

Fraza asta chiar nu face nici un sens:
"Ce vor sa spun mai exactă ce care eliberezi buletinul cartela ce însemana nu avem plastic?"

| UnDiavol explică (pentru Violleta2022):

Știu ma ai dreptate știu ca scriu urâta am nervi știu ca am probleme cu gramatica nu sunt drogata nu fac așa ceva in viața mea alcol am băut de 3 ori in viața mea atâta nu sunt beata am nervi

| UnDiavol explică:

Am fost să-mi fac bulentiul cartela și mau tot amantă mi-au zis la început aștepta 2 săptămâni am ăstepata dupia mi-au zis Vino vineri am zis ba ăștia vreo mita nu văd alta motiv Chiar nu văd ca am mutație am toate actele im regula am completa totul am scris totul bine corect Gramtical frumos nu așa aiurea sau uitată și pe foaie nu au zis nimic nu era nicio greșeală am zis clar vor mita am zis bine o fac și pe asta i-am dat lui baba aia 100 euro a accepta nimic nu a zis i-am băgată in acte ia loat nimic nu a zis mi zis așa VINO MARȚI AM VENI MARȚI nu mai era baba aia era alta ciufuta zi aia mi-a dat 45 zile am aștepta 45 zile frate azi este a 45 zis mam duc acolo am zis buna ziua doamnă vreau sa eliberez bulentiul mi-a zis ca nu am plastic și ca la București ai probleme cu documentele mi-au dat un numărul de telefon am sunat și acolo Maiu zis pana pe 1 acum aștepți ai atunci o sa vadă dacă mi-l da am nervi mari cum o da-mi zici ca i sa vadă dacă mi-l da când eu am totul la punc in regula nimic nu lipsește vor mita din nou? Eu asta înțeles vor bani de asta fac așa? Nu știu nici eu ce înseamnă nu avem plastica gândesc ca nu am un amărât de plastic da-mi facă bulentiul știu ca nu am scris bine gramatical am stat 9 ani de zile intri țara străini nu știu șaman exprim bine am uitată sa vorbesc românește bine am vorbit ani la rând germană și turca sunt nervo și îngândurată ce mai este acum oarr ce mai vor și de data asta

| UnDiavol explică (pentru UnDiavol):

Este buelntiul cartela mi-au zis uni prieteni ca la cartela iese mai repede decât cel temporara am meu este cartela de 10 ani stau și ma tot gândesc ce însemna nu avem plastic vor mita și nu-mi spune eu la asta ma gândesc

Răspuns utilizator avertizat
| UnDiavol explică (pentru Harfagre):

Nu știu frate ce se vede ca este minciuna alți ia frate eu nu ai ma vede trecut mustafa și cine știe ce idei ăsi fac nu știu ce mai vor de la mine i-am sunat mi-au zis sale predau și pașaportul ca eu l-am făcut la Viena pașaportul meu este electronic de 5 ani dar find expirata nu-mi mai pot face altul trebuie buletin valabil aștept pana pe 1 acum sa văd cum este am aflat ca trebuie să-mi fac și vaccinul fără el nu pot trece vama sa băgat legea asta cu pașaportul cu vaccinare ceva de genul nu știu dacă îl zic bine fără el nu poți trece astăzi sa văd îmi dau programare acolo fac și vaccinul sa fie totul la punct și Aia e