| emipenet a întrebat:

Ce ziceti despre aceast video
https://youtu.be/vWXbKFXENwk
sa mai continui sa mai fac din acestea?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GrigoreVarlam a răspuns:

Ideea e deja mult prea fumata, fac altii deja asta si extrem de bine. Exemplu Zaiafet, Atentie cad mere.
Nu zic ca nu ai putea face si tu acelasi lucru, dar numai asa in scris mi-e greu sa cred ca vei aduna multi subscrieberi. Fa vocal, nu scris si pe teme care nu s-au prea pus in discutie pana acum.

| kingersome a răspuns:

Nu crezi ca asta ar putea fi o intrebare mascata (interzisa pe TPU) dar totusi incearca sa adaugi comentariu audio pentru ca oamenilor li e lene sa citeasca... si mult succeslaughing)))))

| emilioano a răspuns:

Frumos îmi place ar trebui sa continui