| Eu500 a întrebat:

Ce ziceti in merge fifa 12 cu sistemul asta Sistem IT ASUS LIVEV7 Intel Celeron Dual Core G530, 2.4GHz, 4GB, 500GB, GT520-1GB, Linux Tip procesor: Intel Celeron Dual Core
Model Procesor: G530
Frecventa procesor (GHz): 2.4
Memorie RAM standard (GB): 4
Capacitate HDD (GB): 500
Unitate optica: DVD-RW
Procesor grafic: nVIDIA GT 520 1GB
Sistem de operare: Linux
ce ziceti imi merge fifa 12

4 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

Iti merge foarte bine pe cerintele tale

| IonutAxi a răspuns:

Salut, normal ca merge ai un sistem destul de bun pentru acest joc. Eu am sistemul putin mai slab si tot imi merge. Instaleazal fara griji. Bafta

| Cosmotel a răspuns:

Schimba sistemul de operare. nu exista varianta de fifa pentru linux. si daca se poate juca prin wine si nu stiu eu, ti-ar mai trebui niste resurse.

| stelistul97 a răspuns:

Iti va merge foarte bine eu am un laptop aproape ca si sistemul tau dar eu am placa video integrata Intel hd graphics si imi merge foarte bine