| Gyssmus_Nostra_1995 a întrebat:

Ce ziceti sa ma duc la munca in Costinesti pentru sezonul de vara? Eu fiind din Prahova. Se merita sau nu?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu "Se merita" ci "merita". Castigi bani si faci si plaja.

| Adry05 a răspuns:

Depinde de tine. E fain ca e o experienta noua si stai la mare o vara intreaga, ai timp sa te si distrezi dar faci si niste bani. Ia daca gasesti cu cazare inclusa si orienteaza-te spre un job de unde poti castiga bani si din bacsis

| AlecuAlex a răspuns:

Daca gasesti cu cazare inclusa altfel nu stiu daca merita si stiu ca sunt destul de multe