| thegazette a întrebat:

CEAO! Din nou.Am un vodafone 541 si merge sa bag videoclipuri 3gp.mp4.si cand bag pe card videoclipu si vreau sa intru in video pe telefon imi zice "fisier video invalid" ce trebuie sa fac sa mearga videoclipurile? plzz ajutati-ma! dau fundita care ma ajuta.mersi

4 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Buna:) Ca sa iti mearga 100% teash sfatui sa downloadezi programul Any Video converter:

http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

Si din videoclipul normal in transformi in videoclip pentru mobil (MOBILE). Sper ca te descurci. Bye:*

| R9kitty a răspuns:

Pai incearca si celelalte formate. Cine stie ce tip este bun pentru. telefonul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie convertit cu acest http://www.panalu.net/2010/10/convertor-online-pentru-orice-tip-de.html program online pentru mobil sectiunea video i phone

| thegazette explică:

Am incercat cum mia-i spus tu ralukity si tot asa imi zice cand intru in el ''fisier video invalid''