| anonim_4396 a întrebat:

Ceau TPU, am si eu o problema:sunt baiat am 14 ani si in sfarcul drept am ceva ca un nod interior si cum ma ating ma doare. il pot simti e exact cat marimea sfarcului si acum a inceput sa mi se faca si la sfarcul stang dar e mai mic.

Răspuns Câştigător
| SpigiBb a răspuns:

Stai calm nu te speria...este adolescenta si la mine e la fel + ca imi iasa si cosuri nu te speria toti trecem prin asta! o sa se vindece cu timpul

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

'piatra' ii spune, ai ajuns la pubertate.toti o au la pubertate(devii barbat adica)trece de la sine.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Poate ai cancer la sanrolling on the floor

| NirvanaMihaela a răspuns:

Wuat da fac?rolling on the floor