| oceanoflove a întrebat:

Cei care nu au fost mulțumiți de produsul comandat de pe aliexpress a trimis produsul inapoi la expeditor pentru a primi banii inapoi?

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Cu taxele pe care le plătești pentru trimiterea produsului mai bine stai cumintelaughing
Ia legatura cu cumpărătorul care va trimite alt produs sau va trimite banii înapoi.

| oceanoflove explică (pentru Eduard619):

Problema la mine e următoare am comandat o baterie externă alba si următoarea zi vanzatorul mi-a trimis ca nu mai au albe si ca mi-a trimis una neagra desi nu am fost de acord si in mod normal ar fi trebuit sa imi anuleze comanda si sa-mi inapoieze banii daca au ramas fara stoc. Acum eu ar trebui sa trimit bateria inapoi ca sa imi fie inapoiati banii?

| Eduard619 a răspuns (pentru oceanoflove):

Clar nu, dacă nu a înțeles si nu a anulat comanda este putin probabil sa iti primești banii înapoi. Stai cuminte, e doar vorba de culoare.
Sau dacă vrei să rămâi si fara baterie si fara bani e strict problema ta.