| ronaldo318 a întrebat:

Cel mai bun balsam de rufe? Ma intereseaza sa fie un miros placut si sa ma tina frate, deoarece de toate balsamurile pe care le-am incercat pana acum doar reclama este.nu tine nici 2 zile mirosul, dar o saptamana cum se spune.Stiti careva un balsam din acesta? Lenor Cocolino, oricare doar sa imi spuneti exact daca l-ati incercat si tine.

4 răspunsuri:
| piticelm a răspuns:

Lenor cu capsule in el, bine, eu nici nu tin hainele pe mine de mai multe ori, le tin cate o zi, acum..depinde,daca tii hainele o saptamana, logic ca nu va mai miroase, pentru asta s-a inventat parfumul.

| SDana a răspuns:

Cocolino mi se pare cel mai bun. tongue

| ronaldo318 explică (pentru SDana):

Mai exaxt care cocolino? asta era intrebarea? Cocolino simplu e un brand.

| Gabriela_Buga_1984 a răspuns:

Va recomand sa incercati balsamurile de rufe Coccolino Sensation Christmas Edition, Passion Flower &Red Fruits si Coccolino Sensation Christmas Edition, Purple Orchid &Blueberries.Veti simti rufele mai moi si vor mirosi minunat, a proaspat. Balsamul pentru tesaturi ajuta la prelungirea vietii imbracamintii si reduce electricitatea statica.Balsamul pentru rufe Coccolino este conceput special pentru a proteja tesatura de efectele negative ale spalarilor repetate.
In urma utilizarii acestui balsam pentru rufe hainele devin catifelate si placute la atingere.
Parfumul pe care il conferi rufelor si pielii tale iti poate influenta starea de spirit. Coccolino iti arata cum poti folosi puterea parfumurilor in viata ta de zi cu zi.