| calinescusilviuta a întrebat:

Cel mic a primit un lego cu piese mici cu Batman si un submarin. L-am construit impreuna dupa cum spunea in carte. Faza e ca dupa un timp, cam o luna dupa ce l-am facut am aruncat cartea. Am zis ca nu mai e nevoie de ea.Acum baiatul a scapat jucaria si s-a facut bucatele si nu mai stim sa il facem la loc. Sunt multe piese mici. Exista undeva pe internet un desen cu pasii pe care ii pot urma sa refac jucaria? As putea gasi asa ceva?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Scrii pe google "lego xxxxx building instructions" și găsești imediat. (xxxxx reprezintă codul de pe cutia setului).