| Zsolt15 a întrebat:

Chatul Facebook sau Facebook messenger alti pot vedea ce am trimis sau scris? si daca nu atunci de ce exista la Facebook messenger modul conversatie ascunsa?

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Modul conversatie ascunsa sterge dupa un timp dupa ce mesajul a fost citit mesajele pe care tu le trimiti persoanei pentru care tu ai ales conversatie ascunsa. timpurile pentru conversatie ascunsa sunt urmatoarele, 5 secunde, 10 secunde, 30 secunde, 1 minut, 5 minute, 30minute, o ora, 6ore, 12ore, si o zi.

2 răspunsuri:
| Softe a răspuns:

Facebook stochează în baza lor de date fiecare cuvânt trimis în messenger, intimitate nu exista pe acest site, nici modul acela de conversație ascunsa nu îmi denota prea mare încredere.

| Zsolt15 explică (pentru Softe):

Ok,dar ceea ce voiam sa aflu a fost ca o persoana ca tine sau eu pot vedea ce au scris altii, totusi mersi de raspuns, nu stiam