| andreieftenie42 a întrebat:

Chiar asa daca iei paracetamol, nospa etc distrug ficatul gata?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Trebuie cantitati mari sau ani intregi de luat ca sa fie notabil.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| AvakinAndrei a răspuns:

Nu, ca sa distrugă ficatul trebuie sa iei ani buni. și eu iau paracetamol când ma doare capul, dar nu am probleme cu ficatul. Și ca sa știi Paracetamolul afectează și memoria.

| andreieftenie42 explică (pentru AvakinAndrei):

Pai trebuie sa iei ani buni dar zilnic banuiesc nu iei 5 ani dar iei una la saptamana, o pastila la saptamana ce poate sa faca?