| Feri5 a întrebat:

Chiar azi m-am gândit că ar fi o modalitate excelentă de a face bani cu aparatul de fotografiat. M-am gândit că ar fi ok să-mi cumpăr un aparat foto bun (profesional) chiar dacă nu am mai făcut poze până acum, mă voi învăța pe parcurs. Oare e ok ideea asta? Cum poate fi dezvoltată pe parcurs? Îți poți crea un business în așa ceva? Dacă termini o facultate pe IT la ce te ajută cu asta? Îți poți face o firmă sau, mai exact, o afacere?
Aștept sugestiile voastre!
Ofer funda celui mai bun răspuns...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Un aparat foto este un doar un instrument. Este posibil sa-l folosesti pentru a face bani, dar ca sa ajungi in punctul ala trebuie sa depui o gramada de efort pentru a deveni mai intai foarte bun in folosirea acelui intrument.

Asa cum nu este suficient sa-ti cumperi o chitara pentru a face bani din muzica sau sa-ti cumperi o minge de fotbal pentru a face bani din fotbal, la fel nu este suficient nici sa-ti cumperi un aparat foto pentru a face bani din fotografie.

| Werrich a răspuns:

Da, pune poze pe OnlyFans.

| tonyc7 a răspuns:

Cam greu, in ziua de azi toata lumea are aparate foto. Unde mai pui ca au rasarit si numerosi,, profesionisti".