| denisa_6862 a întrebat:

Cine a auzit ca a fost un cutremur la Marea Neagra?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

A fost cutremur acum cateva zile...
Si eu am auzit ca au fost tornade in Marea Neagra... a fost una ieri sau alaltaieri parca in larg la o distanta de 200 de metri de tarm, undeva in zona Cazinoului...

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

A fost... miercurea trecuta... l-am simtit la greu...si s-a vorbit si aici, pe site despre el.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy Asa e.Cred ca pe TPU au fost 7-8 intrebari despre cutremur acum cateva zilewinking
Eu una nu am simtit nimic laughing

cami
| cami a răspuns:

@MucealuiFlaimoc, are dreptate. O sa mai fie unul, fiindca orice cutremur, sanatos are replici. Insa acesta n`a avut...

daniela
| daniela a răspuns:

Azi sau cel de saptamana trecuta... de ala nu am auzit ci l-am simtit pe pielea mea destul de rau.

| hândel a răspuns:

Eu am auzit efectele cutremurului din somn.hee hee

| eek a răspuns:

Toata lumeatongue

| just4fun_8801 a răspuns:

Eu stiu ca a fost doar o tornada mai in larg, de cutremur n-am auzit

| visatorul78 a răspuns:

Cred ca toata lumea care miercuri a avut tv/radio deschise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cateva zile...

| mariaale a răspuns:

Eu si chiar a fost sa simtit pe plaja eu am fost