| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Cine a mai comandat de pe internet? Am făcut o comanda de 3 cărții dintre care una a fost cea care am ales-o exact așa cum arată! Și ce sa vezi? Pe lângă aceea buna am primit doua care nu le comandase, dracu a dat click pe alea, știu sigur ce cărți am ales, eram toate roși cele alese de mine iar doua care a trimis proasta aia nu sunt cele comandate! Am vorbit astăzi cu ea la telefon și a spus ca diferă coperta, eu am văzut acea carte și nu este adevărat! A trimis alta carte, acum trebuie sa aștept după prostii ăștia pana marți și eu încep școala, am dat 647 lei și nu sunt in state sa trimită ce le cer, a spus vaca aia ca se va uita la ce am comandat și îmi va spune, eu vreau exact ce am comandat! Dar cum ca proceda ea vreau sa știu. marți o sun pe jegoasa și eu vreau sa primesc ce am comandat, nu îmi pasa de diferența, nu ma interesează bani chiar deloc, dar vreau sa primesc ce am comandat, când îmi va trimite cărțile? Cele trimise de ea sunt păstrate bine, le voi returna in stare buna, dar ea îmi va putea trimite cărțile? Dacă da, când? >sad

2 răspunsuri:
| AIeXxX a răspuns:

Doar ea poate sa le trimita
depinde de unde vin
daca din Romania, in vreo 2-3 zile

| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 explică (pentru AIeXxX):

Nu înțeleg de ce nu suna și spune, dacă ii mai trebuie ii dau încă 400 lei, dar trimite ce trebuie... vai de țara asta, in America nu vezi așa ceva!