| EUSIATIT a întrebat:

Cine a vazut reclama de la cosmote si ma poate ajuta este vb de trecere de la cartela la abonament si are ca oferta telef LG. GD 330 puteti sa mi sp este ok telef?/? si ce abomanent trebuie sa obtez .de citi euro [valoare ]

Răspuns Câştigător
| DrViorel a răspuns:

Poti intra si pe site, dar cel mai bine eu te invit sa mergi la o reprezentanta Cosmote, care te informeaza mult mai bine si iti spune si partiile care in reclama nu le mentioneaza, desi sunt obligati sa le mentioneze. De ex nu iti spune cu exactitate daca pretul abonamentului se schimba, sau ce trebuie sa mai optezi pentru a intra in componenta telefonului, deci cel mai bine ii sa mergi la o reprezentanta Cosmote, caci Ce-i in mana nu-i minciuna... Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De ce nu intru tu pe site-ul lor www.cosmote.ro/opțiuni?
Pa, pa.