| gogu220 a întrebat:

Cine are incalzire in pardoseala? Sunteti multumiti de sistem? E adevarat ca se simte praful in nas? Se incalzeste mai repede camera cu un consum mai mic de gaze? Care ar fi diferenta de pret fata de calorifere clasice pentru 3 camere?

2 răspunsuri:
| SorinelF86 a răspuns:

Eu sunt multumit, nu pot vorbi de consum pentru ca nu am distribuitor cumparat, ci o inventie mai degraba, si totusi functioneaza, cu distribuitor anume pentru asa ceva cred ca va functiona si mai bine, cat despre praf nu se simte la mine, ce nu e in regula si nu stiu care e exact motivul e ca am umezeala in camera unde merge incalzirea in pardoseala, se aburesc geamurile asa de tare incat curge pe jos, repet inca nu stiu exact de ce se intampla asta

| Ironwin a răspuns (pentru SorinelF86):

Ai foarte multa umezeala in camera, trebuie sa cauti sursa de unde curge apa, daca nu exista, atunci aeriseste mai des sau nu mai uscati rufe in casa.