| anonim_4396 a întrebat:

Cine cunoaste o firma de modeling serioasa si care sa plateasca bine?

Răspuns Câştigător
| Lalali a răspuns:

MRA (Models romanian agency)

3 răspunsuri:
| Lalali a răspuns:

MRA happy

| NoOne18 a răspuns (pentru Lalali):

Am mai citit niste raspunsuri pe TPU, si am auzit ca nu prea platesc bine, cica 50 euro

| Lalali a răspuns (pentru NoOne18):

La început, nimeni nu plătește foarte mult. Trebuie să îți faci un renume dacă vrei să faci bani serioși, lucru care presupune anumite sacrificii în stilul tău de viață, cum ar fi alimentația, sportul.
Ideea mea e că, pe măsură ce trece timpul, la orice agenție vei câștiga mai mult