| Bernoullie a întrebat:

Cine dintre voi a fost in liceu la mate-info In galati la Cuza Sau la Pedagogic? Cum a fost? Cum sunt profesorii?

1 răspuns:
| Flav a răspuns:

Pai ori Cuza ori Pedagogic. Eu-am absolvit Colegiul Cuza. Personal, mi s-a parut un liceu slab, chiar daca acum e al 2-lea din oras, am inteles c-a intrecut si LMK-ul. Profesorii sunt exigenti in limita, adica poti face fata daca te preocupa macar putin scoala. Pedagogicul a ramas liceu bun, se axeaza pe teme multe si exercitii. Bine, daca stau si ma gandesc acum, mi-ar fi greu sa dau 3 nume de licee din Galati unde intr-adevar se face scoala cum trebuie.
Nu conteaza cum sunt profesorii, conteaza cum esti tu ca persoana.