| kkkkkkkkkkkkk a întrebat:

Cine e fan Demi Lovato si cine nu?(fiti sinceri)

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Recunosc ca acum cativa ani (1-2-3) eram fan Demi Lovato.
Acum nu. De la un moment dat nu mai suport actorii astia de pe Disney Channel.
Eu, personal, i-as da cu o nuca de cocos in cap.
Ai vrut sa fiu sincera. Na sinceritate.

8 răspunsuri:
| Flory200 a răspuns:

Pai yoh nu sunt chiar fan dah imi plac cateva melodiii de-ale ei...big grin

| AnnaGrohl a răspuns:

Sunt fan. da` nu`s topita dupa eabig grinE draguta.chiar daca se mai scapa.cum ar fi pozele cand era cu niste prietene. si si-au facut fotografii vulgarebig grinFunda?

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Nu prea ma innebunesc dupa ea, dar are o voce frumoasa. Funda?

| AmaneMisa a răspuns:

Eu sunt

| Optimus7 a răspuns:

Nu sunt

| ßarbie a răspuns:

Dahappy
funda?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fan dar nu imi plac melodile ei gen sweet december vocea prea rock

| xGreenDream a răspuns:

Eu sunt.