| ioanaccc a întrebat:

Cine e Maria Ioana asta straight face?!

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Maria Ioana vine de la cuvantul marijuana. Termenul este folosit atunci cand se vorbeste despre marijuana in public sau cand sunt politisti. Tara marijuanei este Jamaica.

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Este o fata imbracata in verde, care stie sa te ameteasca happy
Dar, trebuie s-o aprinzi mai intaiwinking

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=U-jNONS50zc Daca intelegi melodia, intelegi tot :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru OhFuckIForgotMyNameAgain):

Înțelege o laie, încă știu Marii care se cred campioane când ascultă melodia asta.rolling on the floor

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu ce ziceam? Tre sa inelegi despre ce e vorba in melodie! Nu despre o fata, ci despre marijuana.

| gabi45 a răspuns:

De la melodie dat tu nu cred erai nascuta pe atunci

| invisibleboy a răspuns:

E campioana.

Răspuns utilizator avertizat
| costinyo a răspuns:

Mai e si o melodie cu numele asta...