| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune ce sa fac? am instalat windowsul, iar acum cand il pornesc ajunge sa incarce windowsul si acolo "ramane" incarca in continuare, l-
am lasat 30 de minute si incarca in continuare, mai mult de atat nu mai face. ce pot sa-i fac?

5 răspunsuri:
| quartz1999 a răspuns:

Daca ai mai instalat ACELASI windows si nu facea asa insemna ca nu la-i instalat bine. Daca e prima oara cand instalezi windowsul ASTA inseamna ca trebuie sa iei alt windows. Funda?

| ChristiaNNN a răspuns:

Te sfatuiesc sa reinstalezi windows-ul. Iti recomand Windows 7 sau Xp sp2 Clean. happy

| iulvas a răspuns:

M-ai instaleazal odata!

| BadBoYz a răspuns:

Trebuie sa cauti alt CD cu windous sau in cel mai rau caz trebuie sa il duci la reparat stiu eu unu care repara computere il cheama Remus. Funda?

| picialove a răspuns:

Windowsul e bun si e instalat bine, cred ca e ceva din bios, dar nu inteleg ce!