| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum dezinstalez emoticoanele de la yahoo messenger? Dar am doua feluri de emoticoane ale care apar la orice mess si alea mari. Eu pe alea mari vreau sa le dezinstalez. Nu stiu daca ati inteles ce vreau sa spun. Dau funda la rasp corect + vot! happy :d

6 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Te duci in Control panel la programs and others si cauti acolo si dezinstalezi.alea mari doar caci cele mici sunt din mess si nu poti

| PikaRawrr a răspuns:

Funda?

| PikaRawrr a răspuns:

Asta daca ai vista.ca daca ai normal in control panel add or delete programs si dupa aia stergi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai l-am dezinstalat si l-am instalat din nou si tot am acele emoticoane. Si am intrat in control panel add or delete programs si nu le gasesc sad!

| Ancuta7878 a răspuns:

Asa si la minesad

| andreea01_8945 a răspuns:

Dezinstalez messengeru si il instalezi din nou.la mine a mers.happy