| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum dezinstalez emoticoanele de la yahoo messenger? Dar am doua feluri de emoticoane ale care apar la orice mess si alea mari. Eu pe alea mari vreau sa le dezinstalez. Nu stiu daca ati inteles ce vreau sa spun. Dau funda la rasp corect + vot!

Răspuns Câştigător
| DidiLovesYou a răspuns:

Pai intri in Start>Control Panel>Progam/s>Program and Features(sau Unistall a program, depinde c windows ai)>Search>(si bagi numele programului cu emoticoane de ex: Yahoo sweetim)>clik dreapta pe nume>Unistall
Sper ca te-am ajutatwinking
Funda?happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci in Start ->control panel->Programs->uninstall programs->aici cauti emoticoanele mari si dai clik dreapta pe ele->uninstall
Bafta!

| camon12 a răspuns:

Dezinstaleaza programul acela smiley hub trebuie sa fie pe acolothinking

| Nomoreregretstb a răspuns:

Pai nu se poate doar daca chemi un profesionist ca si eu am facut asa

| eusix a răspuns:

E simpla,intri in control penal, add or remove programs si alol gasesti un program emoticon messenger sau pe aproape, dar ai gfrija sa nu dezinstalezi messu el are numele yahoo messenger baftawinking!