| Andreea_Roxana_1997_8kRS a întrebat:

Cine imi spune si mie cum poat scoate un numar de telefon de la contul de yahoo?
Am un cont de yahoo si cand dau sa ma loghez in afara de numarul meu de telefon si mail-ul de siguranta mai apare un alt numar de telefon si un alt mail (care nu sunt ale mele) as dori sa le scot de acolo pentru ca stiu ca cineva le-a pus sa imi vada toate mailurile... dar nu le gasesc pe nicaieri(intru la acount info si acolo apare doar numarul si yahoo de siguranta ale mele) in schimb cand vreau sa schimb parola apar si alea... Multumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa ti faci alt cont si sa il stergi pe acesta vechi, alta solutie nu exista, alt cont cu alte parole noi.

| BIoody a răspuns:

Nu poti sa le scoti decat daca ai acces la acele conturi pentru confirmare happy
Iti explic, deci din moment ce tu sau cine a adaugat acele emailuri la contul respectiv, a trebuit sa le confirme, primind un email de confirmare pe ele.
Asa ca daca vrei sa le scoti, trebuie sa din nou sa confirmi asta
din nou cu un email, iar tu daca nu ai acces la acele emailuri nu poti big grin la fel si cu numarul de telefon big grin

| Andreea_Roxana_1997_8kRS explică (pentru BIoody):

Deci respectivul care si-a bagat adresa de mail si nr de telefon la datele de siguranta ale contului meu doar el le poate scoate, problema e ca acele date nu apar pe nicaieri, apar doar cand dau sa resetez parola... apar primele alea mele si dupa ale lui...

| BIoody a răspuns (pentru Andreea_Roxana_1997_8kRS):

Pai ai 3 posibilitati 1. vb cu respectivu sa te ajute sa le scoti daca te deranjeaza, ca e contul tau inteleg, dar cum a reusit sa le bage si dc? marog
2. ramai cu alea asa, te deranjeaza? daca ala nu are acces i ok
3. cel mai bine faci un cont nou happy si numia da la nimeni niciodata datele.