| HelloWirus a întrebat:

Cine imi spune si mie de ce atunci cand vreau sa instalez Windowsul optiunea " Install Windows" nu este accesibile? Am incercat si Vista si Xp pentru ca am Windows 7 si nu mai pot sa imi reinstalez Windowsul. Dau fundita celui care ma ajuta. Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| RA94 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un Cd boot-abil cu windows in al doilea rand trebuie sa formatezi partitia in care ai Widowsul sau daca nu vrei sa pastrezi nimic formateaza tot formatarea se face din bios-ul calc (Bios-ul iti apare doar cand aprinzi calc si trebuie sa apesi Delete ca sa-l activezi) si trebuie sa ai cd-ul in calc(unitate) nu ai sa instalezi windows-ul niciodata (bine) prin optiunea install asemenea unui joc

2 răspunsuri:
| HelloWirus explică:

Multumesc mult.

| severus a răspuns:

Srerge tot din c, si reinstaleazal, dk mai ai programul pe cd, dk nu cautal la vreun prieten al tau.