| LipoLipo a întrebat:

Cine imi zice si mie un telefon bun pana in 1200-1300 RON? Multumesc!

10 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Samsung galaxy A3

| Sn4k3 a răspuns:

Huawei P9 Lite (il am si merge foarte bine) sau Samsung A5, care iti place mai mult ca sunt cam egale, Samsung-ul il depaseste putin.

| Clorox a răspuns:

Huawei p9 lite happy

| Printesa10TM a răspuns:

J5 A3 A5

| Odysea a răspuns:

Huawei p8 lite

| AllanClare a răspuns:

Oneplus x.Mai bun decat toate.Intereseaza-te de el.

| anonim000x a răspuns:

Samsung Galaxy j7

| Degaj3 a răspuns:

Depinde de ce vrei daca vrei telefon cu care sa "te dai mare" sugerez A3(2016) dar daca vrei un telefon cu care sa iti faci treaba dar sa stii ca e telefon bun sugerez Xiaomi Redmi 3s Prime varianta cu 3GB de RAM si 32 de ROM eu il am si n-am ce reprosa + ca ai o baterie de 4000mAh pe mine ma tine 3 zile happy cu datele pornite non-stop, si arata si binisor, la care adaug faptul ca are senzor de amprenta si e la un pret mult mai mic 800 de lei. Dar pana laurma iei ce vrei eu doar ti l-am recomandat pentru ca e un telefon bun fara probleme.

| Andrei9923 a răspuns:

Asus zenfone max, J5 2016

| VanillaVibes2525 a răspuns:

Eu îți recomand un Huawei P9 lite.Îl am de o lună și merge perfect...Nu am nimic de reproșat. Pozele sunt super.Are 2 procesoare și merge repede.Baftă!happy