| paul_6476 a întrebat:

Cine imi zice si mie unde pot sa-mi gasesc setarile pentru internet la telefon.Se cheama wnd duo telecom si e din magazin vodafone dar cu cartela de orange. Unde pot sa le gasesc? Cine ma ajuta? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| andreiuuutza a răspuns:

La furnizorul de servicii de telefonie,suni la relatii cu clientii, sau in cazul Orange, dai *100# si de acolo dai servicii, si servicii GPRS, se trimit setarile automat de catre operator.Succes!