| PeTrOn3lA a întrebat:

Cine joaca Farmerama ...am o intrebare ...adaposturi pentru elani, reni, canguri si lilieci pot castiga doar le roata norocului?

5 răspunsuri:
| readysetnein a răspuns:

As vrea si eu sa castig asa ceva dar la roata norocului castig mereu numai apa si ingrasamant.deci da numai la roata norocului

| maria89nic a răspuns:

Acele adaposturi se castiga doar la roata norocului.Bafta! Poate tragi unul! Succes!

| Decebalul a răspuns:

Îi contrazic pe toti, poti castiga aceste adaposturi si la adaposturile misterioase,(stii tu alea care le cumperi cu 15 mamudele)!
Sper ca te-am ajutat!

| mary_9248 a răspuns:

Adaposturile le poti castiga doar la roata norocului.Bafta!

| Rebeca_3650 a răspuns:

Nu