| Dee a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu ceva? Vreau sa aud pe messenger ce vorbeste celalalt la microfon chiar daca eu nu am microfon...la calulatorul altcuiva mergea la mine nu merge. Ce pot face?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai simplu... cel care are microfon te suna pe tine, tu deschizi boxa si da`i Accept la o chestie care iti apare in dreapta jos la monitorbig grin Simpluwinking

| M4RK a răspuns:

Eu vorbesc prin webcam big grin am camera web cu microfon :d

| liliana83 a răspuns:

Ar trebui sa-l auzi daca are microfon. daca nu e ceva in neregula de la persoana care te suna. mai controleaza-ti si tu boxele cateodata sa nu fie scoase de la locul lor.

| MissCamelia a răspuns:

Merge.trebuie sa te sune si sa ai boxe

| mugurel021978 a răspuns:

Am o intrebare suplimentara: muzica poti asculta la calculatorul tau, asta ca sa se excluda problema placii audio.

| mugurel021978 a răspuns:

Sigur e vb de setarile messengerului...incearca la Calling&Device; ai speaker, vezi ce scrie acolo, ai variante de ales..bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel patesc si eu am microfon, functioneaza dar nu ma aude si nici eu nu aud am si boxe

| Dee explică:

Cam asa ceva apare : This computer does not appear to have audio input capability, or it is not configured correctly... cryingcrying... ce trebuie sa setez...sau ce trebuie sa fac?

| Dee explică:

Mugurel : da, pot asculta muzica desigur, eu cred ca trebuie sa setez ceva la messenger, dar nu stiu ce.straight face