| Bianca38 a întrebat:

Cine poate sa îmi spună și mie cum se schimba parola de la wifi (menționez ca deja am o parola la el, dar vreau sa o schimb și nu știu cum)

1 răspuns:
| ShamelessQboy a răspuns:

Te conectezi direct in meniul ruterului prin ip_adrese sau prin cablu usb, dacă intri in meniu ai sa găsești acolo la configurări si schimbarea parolei. Meniul diferă de la model la model!
Si o cautare pe net cu modelul respectiv, cu intrebare cum schimbi parola, e posibil sa găsești instrucțiuni pas cu pas.
Succes!