| flipino a întrebat:

Cine poate sa-mi explice si mie dobanda in cadrul imprumuturilor bancare?

3 răspunsuri:
| Marjanovic_Alexandru_1998 a răspuns:

Iti explic eu dobanda. Daca nu e caz de forta majora (viata cuiva), nu faci credit. AMIN

| flipino explică (pentru Marjanovic_Alexandru_1998):

Ca de fiecare data, stau si ma intreb de ce sunt idiot sa intreb romani. Handicapatii de care dai pe strada, se gasesc si online. Ba mai mult, un sens de mandrie si atotcunoastere pentru ca au acces la net. Ti-ai dat banii pe trei ani pe un bemveu si a trebui sa te imprumuti pentru a o tuna?

| Marjanovic_Alexandru_1998 a răspuns (pentru flipino):

Prietene, crezi ca am ceva cu tine? O sa platesti mult mai mult in final daca faci credit decat daca ti-ai gasi un loc de munca.