| maestru24 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna si mie cum se numeste melodiile de fundal de la naruto shippunden ep 178

min 8:14-9:50

min 10:05-11:40

min 11:50-12:25

1 răspuns:
| MihaitzaJC a răspuns:

Din punctul meu de vedere maidanezi de pe strada NU ar trebui EUTANASIATI. Deoare ce au si iei dreptul la viata si la libertate NU la MOARTE.Ori ce caine are o INIMA si in SUFLET la fel ca noi ceilalti si nu cred ca avem noi dreptul de-ai omori sau ai insulta pentru ca UN CAINE NU ESTE UN ANIMAL ci OMUL CARE VREA SA-L OMOARE PE NEDREPT EJTISA UN ANIMAL.