| madalina19e a întrebat:

Cine poate sa-mi zica si mie cum sa pun o melodie la PowerPoint care sa cante pe tot parcursul prezentarii... daca dau simplu "insert sound" canta doar la slide-ul respectiv. ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| katherine09 a răspuns:

Deci pui melodia pe primul slide de la insert/movies and sound/sound from file. Apoi dai acolo la design/custom animation si dublu click unde iti apare numele melodiei. Iti va aparea ceva si la stop playing bifezi after si scrii numarul de slide-uri care il are prezentarea ta.

2 răspunsuri:
| blablabla_5820 a răspuns:

Fa exact ca in filmuletul asta:
www.win-md.tk/vote/8481/vali.eu