| BiancaGeorgiana a întrebat:

Cine se pricepe la fizica si ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

O pregătire n-ar strica este pentru viitorul tău, totuşi spune-i că nu înţelegi, te va asculta şi după ore poţi rămâne cu el să mai vorbiţi +...

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, da spune-mi cu ce te pot ajuta?

| BiancaGeorgiana explică (pentru Brâncuşi):

Pai am niste probleme de clasa a9a de rezolvat. Sunt din optica geometrica

| Brâncuşi a răspuns (pentru BiancaGeorgiana):

O pregătire n-ar strica este pentru viitorul tău, totuşi spune-i că nu înţelegi, te va asculta şi după ore poţi rămâne cu el să mai vorbiţi +...

| onderest a răspuns:

Profesorul de la scoala

| BiancaGeorgiana explică (pentru onderest):

Profesorul ma ajuta cu o nota proasta in catalog. Nu inteleg nimic din ce preda.